المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : مسابقه لأفصل التجميعات في موقع Tom's hardware



CR@N$H
31-08-2010, 03:47
http://media.bestofmicro.com/Q/H/236825/original/th_star_logo.png
قام موقع Tom's hardware بإطلاق فكره جميله هي تصنيف افضل التجميعات حسب أراء المستخدمين و ذلك على تسع فئات وهم
Budget Intel-Based Gaming PC (http://www.tomshardware.com/forum/294016-31-bestconfigs-budget-intel-based-gaming)
Budget AMD-Based Gaming PC (http://www.tomshardware.com/forum/294017-31-bestconfigs-budget-based-gaming)
High-End Intel Gaming PC (http://www.tomshardware.com/forum/294020-31-bestconfigs-high-intel-gaming)
Intel-Based Office PC (http://www.tomshardware.com/forum/294014-31-bestconfigs-intel-based-office)
High-End AMD Gaming PC (http://www.tomshardware.com/forum/294021-31-bestconfigs-high-gaming)
MicroATX Gaming Build (http://www.tomshardware.com/forum/294019-31-bestconfigs-microatx-gaming-build)
Home Theater PC (http://www.tomshardware.com/forum/294018-31-bestconfigs-home-theater)
High-End Workstation (http://www.tomshardware.com/forum/294015-31-bestconfigs-high-workstation)
AMD-Based Office PC (http://www.tomshardware.com/forum/294013-31-bestconfigs-based-office)
http://www.tomshardware.com/news/systems-hardware-configurations,11192.html

TEch Zone
31-08-2010, 04:26
موضوع جميل جدا
ياريت يتعمل واحد زية هنا فى المنتدى لنحصل على الجهاز المثالى ..... ودة هيساعد الاعضاء اللى عايزين يعملوا اجهزة جديدة

mohd_max
31-08-2010, 12:57
موضوع جميل جدا
ياريت يتعمل واحد زية هنا فى المنتدى لنحصل على الجهاز المثالى ..... ودة هيساعد الاعضاء اللى عايزين يعملوا اجهزة جديدة


ما ينفع ... لازم تحدد الميزانية وبعدين نحط المواصفات .

أبو وضحاء
31-08-2010, 17:06
مشكور يا أخ CR@N$H
و ودنا بعض الشركات الكبيرة و الي لها سوق كبير في عالمنا العربي تسوي مثل هذه المسابقات و أفضل 3 تجميعات تنال إستحسان الغالبية تعطى هدية لصاحب التجميعة ( طبعاً بشروط و ضوابط )

omaar97
31-08-2010, 20:08
فكرة جميلة جدا
انا جهازي بكون بفئة Budget Intel-Based Gaming PC